Dom, ul. Sasanki

Sasanki, Józefosław, mazowieckie

  • 3 150 000 zł
  • 250 m²
  • 12 600 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Rzodk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Sasanki

Sasanki, Józefosław, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

3 150 000 zł

250 m²

12 600 zł/m²

Dom, ul. Sasanki

Zaktualizowane: 7 maja 2026

3 150 000 zł 250 m² 12 600 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
200 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

200 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 150 000 zł (12 600 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 250 m² (197 m² powierzchni użytkowej), 9 pokoi (6 sypialni), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2021
  •   okna: drewniane
  • Działka: 200 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 755752

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PONADCZASOWA ARCHITEKTURA W SERCU JÓZEFOSŁAWIA - DOM NIEDALEKO LASU KABACKIEGO
Wysokość ponad 3 m | Garaż w bryle | Zadaszony taras | 9 pomieszczeń - 6 sypialni | Poddasze użytkowe | Bliskość natury i pełna infrastruktura

Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji Villa Royale II przy ul. Sasanki w Józefosławiu. To propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim życiem a prywatnością podmiejskiej willowej okolicy. (...)

Agent

Aleksandra Rzodkiewicz

790 399...

790 399 079

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości