Dom, ul. Wiejska
Wiejska, Józefosław, mazowieckie
- 5 500 zł
- 98 m²
- 56,12 zł/m²
Nadrzeczna 5F lo...
Skontaktuj się
Dom, ul. Wiejska
Wiejska, Józefosław, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom, ul. Wiejska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
5 500 zł 98 m² 56,12 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom szeregowy
4
85 m²
-
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
85 m²Miejsce postojowe:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 500 zł / miesiąc
- Charakterystyka domu 98 m², 4 pokoje
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2014
- materiał budowy: cegła
- Działka: 85 m²
- Media: prąd, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: ASEAN-DEVELOPMENT SP. Z O.O., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 2109/3278/ODW
Lokalizacja
- Adres: Wiejska, Józefosław, Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia segment środkowy , przy ul. Wiejskiej, na pograniczu Mysiadła i Józefosławia. W cenie dwa zewnętrzne prywatne miejsca parkingowe, bezpośrednio przed segmentem. Powierzchnia użytkowa segmentu 80,61 m2 + 18 m2 poddasza (zaadaptowanego na cele mieszkalne, ze skosami). Ogródek zagospodarowany, o pow. 25 m2. Media miejskie: kanalizacja miejska, woda miejska, ogrzewanie napiec gazowy. Ogrzewanie podłogowe na parterze. (...)
22 490 29...
22 490 29 29
666 535 888