dowolna

Domy umeblowane Józefosław - Oferty sprzedaży i wynajmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

15 000 zł450 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny i przestronny dom wolnostojący z pięknym ogrodem i 5 sypialniami usytuowany w cichej i spokojnej okolicy. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 319 000 zł132 m² 9 992,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego segmentu o funkcjonalnym układzie i ponadczasowym standardzie, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu dwulokalowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

2 800 000 zł290 m² 9 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Niezwykle funkcjonalny, elegancki, skrajny segment na niedużej, pięknie zagospodarowanej działce przy lokalnej ulicy w centrum józefosławia. Dom gotowy do zamieszkania bez prowizji bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 999 999 zł365 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 365 m2 | sprzedaż | działka 1400m2 | 2 999 999 zł I józefosław Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest luksusowa willa o powierzchni całkowitej 365 m (310 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 490 000 zł290 m² 8 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Warszawa | Ursynów Dąbrówka I dom 290m2 + 70m2 strych + podgrzewany basen | sprzedaż | działka 873 m2 | 2 490 000 zł Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł150 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, wygodny i rodzinny dom w świetnej lokalizacji nieopodal Lasu Kabackiego w Józefosławiu. Nieruchomość Nieruchomość, to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zaprojektowany przez architekta w lekkim, skandynawskim stylu. Jasne przestrzenie, naturalne drewno i funkcjonalne rozwiązania tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczny Sad

Józefosław,mazowieckie

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

8500 pln | najem | dom | szeregowy | 150 m2 | józefosław Przedmiotem wynajmu jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150 m2, z przyjemnym ogrodem na działce 212 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Victorii

Józefosław,mazowieckie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 260 m (210 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

2 500 000 zł198 m² 12 626,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ekskluzywny segment w Józefosławiu - komfort, styl i bliskość Warszawy Prezentujemy wyjątkowy segment o powierzchni 198 m , usytuowany na działce 180 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 370 000 zł217 m² 10 921,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż na zamkniętym kameralnym osiedlu na pograniczu Józefosławia i Mysiadła. Dane techniczne: nowoczesny dom z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczny Sad

Józefosław,mazowieckie

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

9 300 zł206 m² 45,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zapraszam Państwa do Józefosławia, zielonej, bezpiecznej podwarszawskiej miejscowości z bogatą infrastrukturą, z dobrym dojazdem do Warszawy, na granicy z Ursynowem, nieopodal Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bretanii

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł168 m² 14 029,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowy narożny segment z ogrodem | osiedle Le Village | Józefosław Przestronny, jasny dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

2 800 000 zł290 m² 9 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 480 000 zł160 m² 9 238,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Segment z dużym, pięknym ogrodem (ok. 300 m ) - Julianów / Józefosław Cisza i Zieleń Do sprzedania przestronny, bezczynszowy segment z pięknym ogrodem (~300 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

9 300 zł170 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

7 000 zł114 m² 61,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Józefosławiu - 4 sypialnie, ogródek, gotowy do wynajmu od zaraz Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Saturna w Józefosławiu, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 265 000 zł93 m² 13 763,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 m²

Kupijący nie płaci prowizji - 0% - re/max maraton Oferujemy Państwu do kupna środkowy segment położony w Józefosławiu przy ul. Barwinka w odległości 500 metrów od Lasu Kabackiego, 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 999 999 zł365 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 999 999 zł365 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 800 000 zł288 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Kameralne, bezczynszowe osiedle, niska zabudowa w centrum Józefosławia. Okolica spokojna, dobrze skomunikowana, do Lasu Kabackiego kilkanaście minut spacerem. Liczne ścieżki rowerowe, park, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

2 290 000 zł260 m² 8 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w Józefosławiu, przy ulicy Sasanki, położony w ekskluzywnej enklawie domów jednorodzinnych, która swoją atmosferą przypomina urokliwe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prowansji

Józefosław,mazowieckie

1 750 000 zł162 m² 10 802,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Segment narożny 4-pokojowy | 2 miejsca parkingowe | Ogródek | Józefosław | Dom na Sprzedaż | Prestiżowe osiedle Le Village | Bardzo starannie wykończony dom (segment narożny) w Józefosławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

7 700 zł150 m² 51,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zamieszkaj w przytulnym, dwupoziomowym segmencie w Józefosławiu. Do dyspozycji dwa piętra, ogródek i miejsce parkingowe. Rozkład To przestronne i pełne światła mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefosław,mazowieckie

11 500 zł200 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Józefosław I ursynów I mysiadło I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 11500 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Prowansji

Józefosław,mazowieckie

12 000 zł228 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom dla rodziny na osiedlu zamkniętym Osiedle zamknięte | Umeblowany | Klimatyzacja | Południowy ogród | Nowoczesny standard ***** rozkład pomieszczeń: na dom skład się: parter: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

2 290 000 zł260 m² 8 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prowansji

Józefosław,mazowieckie

2 490 000 zł228 m² 10 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom dla rodziny na osiedlu zamkniętym Osiedle zamknięte | Umeblowany | Klimatyzacja | Południowy ogród | Nowoczesny standard Połączenie nowoczesnego komfortu, bogatej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 347 000 zł178 m² 7 571,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Segment narożny o powierzchni całkowitej 177,9m2 zlokalizowany w Józefosławiu przy Lesie Kabackim. Powierzchnia użytkowa - 118,92m2 Więcej zdjęć prześlę na adres mailowy - dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 140 000 zł75 m² 15 248,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:196 m²

Sprzedam bezpośrednio segment z ogrodem położony w Józefosławiu, w odległości kilku minut od Lasu Kabackiego. Segment znajduje się na zamkniętym osiedlu (brama wjazdowa na pilot). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł260 m² 9 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment o powierzchni 150 m , położony w kameralnej i doskonale skomunikowanej części Józefosławia. Układ pomieszczeń Parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rekreacyjna

Józefosław,mazowieckie

1 497 000 zł142 m² 10 542,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 r. Dom jest gotowy do wprowadzenia i nigdy nie był zamieszkany. Powierzchnia użytkowa: 142 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

8 700 zł89 m² 97,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom na wynajem przy Lesie Kabackim - wysoki standard, klimatyzacja, kominek, ogród. Najważniejsze informacje w skrócie: - cena najmu: 8 700 zł/miesiąc + opłaty. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy przestronny i komfortowy, dom (bliżniak) na wynajem, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego przy ul. Osiedlowej. Dom jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rekreacyjna

Józefosław,mazowieckie

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Tylko U nas Na sprzedaż przytulny trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej w Józefosławiu. Do dyspozycji trzy piętra, ogródek i 3 miejsca parkingowe (jedno w garażu w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefosław,mazowieckie

8 900 zł180 m² 49,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Najem | dom wolnostojący | 180m2 | józefosław | 8900 pln Do wynajęcia dom z dużym ogrodem w centrum Józefosławia, idealny do zamieszkania lub prowadzenia działalności. Nieruchomość.