dowolna

Domy z kominkiem Józefosław - Lista ofert sprzedaży i najmu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 139 000 zł114 m² 9 991,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Agencjom nieruchomości dziękuję. Sprzedam dom przy ulicy Saturna w zabudowie szeregowej o konstrukcji szkieletowej. W skład domu wchodzi parter: salon (22,35), kuchni (9,54), wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł136 m² 10 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% Prowizji od Kupującego. Środkowy zadbany segment o powierzchni całkowitej 136 mkw, posadowiony na 302 metrowej działce, w cichej, zielonej okolicy józefosławia/julianów. Dom z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 590 000 zł124,60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

Piaseczno ul. Konwalii, środkowy segment o pow. 124,6 mkw na działce 154 mkw, 3 sypialnie, 2 łazienki, garaż z kanałem samochodowym. Zamknięte mini-osiedle z miejscami do parkowania na.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł335 m² 8 925,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Elegancja, przestrzeń i piękny ogród w jednej z najbardziej lubianych części gminy Piaseczno. Na sprzedaż ponadczasowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł114,39 m² 8 733,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Bez prowizji od klienta kupującego. Na sprzedaż segment skrajny położony na terenie zadbanego i ogrodzonego osiedla w Józefosławiu przy ul. Saturna (boczna uliczka od ul. Wilanowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia duże 5-pokojowy dom - powierzchnia mieszkalna na dwóch poziomach. Budynek na kameralnym i zamkniętym osiedlu domów szeregowych. Nieruchomość jest urządzona komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł167,50 m² 14 029,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż Segment narożny 167,5 m Prestiżowe osiedle Le Village Józefosław Garaż Ogródek 160 m Na sprzedaż bardzo starannie wykończony segment narożny o powierzchni 167,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł357 m² 9 383,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Rezydencja z ogrodem ponad 1150m | Fotowoltaika 28 kwp | Garaż 3 auta | Sauna | Własne ujęcie wody. Dom o powierzchni 356 m zaprojektowany w oparciu o realną niezależność.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł337 m² 11 275,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

W sprzedaży dostępny jest wolnostojący dom z 2015 roku, umieszczony w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280,8 m miejsce jest na przestronnej, zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł337,17 m² 11 270,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z 2015 r, położony w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 280,8 m2 usytuowana jest na przestronnej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł320 m² 11 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o klasycznej architekturze z 2015 r, powierzchni użytkowej 280m2 pow.całkowita 320m2, położny na rozległej jak na Józefosław , pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł192,51 m² 11 895,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Gotowy do wprowadzenia dom na osiedlu le village W józefosławiu Prywatny ogród | Jacuzzi | Osiedle Le Village | Zieleń za oknami | Fotowoltaika | Stan do wejścia | Blisko szkół ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł204,10 m² 13 179,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Prezentowana nieruchomość to dom o powierzchni całkowitej 204,1m2, usytuowany na działce o powierzchni 363m2. Parter ma 86,8m2 składa się z: - salonu 40,7m2 z kominkiem, - kuchni 10,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł496,50 m² 8 054,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

Szukasz zadbanej nieruchomości na rynku wtórnym? Zadbany dom oraz działka z zaaranżowanym ogrodem zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą sprzedaży i obejrzenia atrakcyjnej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

1 870 000 zł240 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom rodzinny w prestiżowej części Józefosławia 1 km od Lasu Kabackiego. Na sprzedaż przestronny, w pełni podpiwniczony segment położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

9 100 zł170 m² 53,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zapraszam Państwa do Józefosławia, zielonej, bezpiecznej podwarszawskiej miejscowości z bogatą infrastrukturą, z dobrym dojazdem do Warszawy, na granicy z Ursynowem, nieopodal Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

7 150 000 zł443 m² 16 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Rezydencja z 2022 r. (dom wolnostojący pokryty piaskowcem) \\ dwa niezależne skrzydła budynku do osobnego zamieszkania \\ działka 2300 m2 \\ powierzchnia użytkowa domu: ok. 443 m2 \\ oranżeria \\ 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 450 000 zł230 m² 10 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Do sprzedania dwupoziomowy 6-pokojowy narożny dom w zabudowie szeregowej 229,9 m2 z 2010r., na działce 599 m2, Józefosław Piaseczno. Dom po gruntownym remoncie w 2024 roku, znakomity dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 079 000 zł260 m² 7 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom położony na willowym osiedlu w Józefosławiu. To ciepły, rodzinny dom z duszą, zaaranżowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł193 m² 12 207,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy, przestronny dom na kameralnym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych w Józefosławiu. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Józefosław,mazowieckie

1 869 000 zł177 m² 10 559,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Rezerwacja Piętrowy segment w bardzo dobrym standardzie wyposażenia gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy, przestronny segment położony w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

1 190 000 zł114 m² 10 438,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:89 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, trzypoziomowy dom o powierzchni 114 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Józefosławia. Wybudowany w 2004 roku, w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Prezentujemy Państwu: do wynajęcia segment środkowy o powierzchni użytkowej 105 m2, położony w spokojnej części Józefosławia, idealny dla osób ceniących ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

7 800 zł150 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom (segment środkowy) 150m2 z 2015r., na działce 260m2, Józefosław. Doskonały dla rodziny, na cele mieszkaniowe. Przyjazny zwierzętom. Cena: 7800 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Józefosław

Józefosław,mazowieckie

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zaprojektowany przez architekta w lekkim, skandynawskim stylu. Jasne przestrzenie, naturalne drewno i funkcjonalne rozwiązania tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

2 500 000 zł198 m² 12 626,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Ekskluzywny segment w Józefosławiu - komfort, styl i bliskość Warszawy Prezentujemy wyjątkowy segment o powierzchni 198 m , usytuowany na działce 180 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 370 000 zł217 m² 10 921,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż na zamkniętym kameralnym osiedlu na pograniczu Józefosławia i Mysiadła. Dane techniczne: nowoczesny dom z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 580 000 zł215 m² 12 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Sprzedaż | Józefosław | dom 215m | działka 329m | 2 580 000 zł Link do wirtualnego spaceru: przedmiotem sprzedaży jest nowy wykończony na wysoki standard dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 699 000 zł215 m² 12 561,10 zł/m²