dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Józefosław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! na sprzedaż! na sprzedaż! Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem położone na strzeżonym, zamkniętym osiedlu z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Józefosławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

236 256 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy sposób łączy komfort cichej okolicy (budynki są ponadto oddalone od ulicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

252 218 zł55 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, 47 metrowe, w pełni urządzone mieszkanie w Józefosławiu, 1km od ulicy Puławskiej, nieopodal lasu kabackiego. Mieszkanie mieści się 100m od Galerii Józefosław. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

247 480 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

270 400 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

249 918 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

287 000 zł40 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, nowocześnie urządzone, przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Piasecznie (okolice Auchana i Fashion House). Bardzo wysoki standard wykończenia (kamienny blat w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze dwupiętrowego , kameralnego budynku. Pięć mieszkań na piętrze. Salon Z aneksem kuchennym I hallem 33m2, sypialnia 8m2, łazienka 4m2, razem 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie na parterze z własnym, ogrodzonym ogródkiem dla osób wymagających, ceniących wygodę i komfort. Mieszkanie w pełni wyposażone. Sypialnia z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne mieszkanie na parterze wraz z tarasem i ogrodem. Składa się ze słonecznego pokoju, otwartej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

305 368 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bezpośredni przedstawiciel developera o% prowizji Japan Garden to eleganckie, zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie na parterze wg własnego projektu w spokojnej okolicy. Osiedle zamknięte. Kuchnia z oknem (5,70m2) otwarta na salon (21,60m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

228 424 zł41 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 290 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

234 274 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 331 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

307 048 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 331 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

304 248 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

287 616 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

301 280 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

233 290 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

302 848 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

271 994 zł53 m² 5 170 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! *** bezpośredni przedstawiciel dewelopera *** *** *** Osiedle mieszkaniowe Fabryka Giętych Mebli i Parasoli jest zlokalizowane przy ul. Geodetów 23c między ekskluzywnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

630 000 zł147 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Segment z 2000 roku, zbudowany w technologii kanadyjskiej przez oryginalną firmę z Kanady.Powierzchnia 147 m2. 2 poziomy mieszkalne: poziom górny: otwarta kuchnia z salonem, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

302 680 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

315 000 zł45 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2. na wyjątkowym, kameralnym osiedlu villa nova w Józefosławiu. Usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego budynku. Składa się z zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

224 450 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

307 048 zł55 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011