dowolna

Mieszkania przy lesie Józefosław - Anonse sprzedaży i wynajmu

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzikiej Róży

Józefosław,mazowieckie

2 980 zł45 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem na wynajem Józefosław, ul. Dzikiej Róży 3 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze budynku z 2010 roku. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

659 000 zł44 m² 14 980,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją | Józefosław, ul. Wilanowska 8L Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,99 m , zlokalizowane przy ulicy Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

873 000 zł67 m² 12 985,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Sasanki 40 w Józefosławiu! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja wschód/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

510 816 zł38 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 510816 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Feniksa

Józefosław,mazowieckie

700 000 zł49 m² 14 391,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kameralne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,64 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Feniksa 3D w Józefosławiu. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 616,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Wenus 51 w Józefosławiu. Idealna propozycja dla singla, pary lub pod wynajem! Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

665 964 zł57 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 3 pokoje I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

829 000 zł54 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 3 Pokojowe mieszkanie (53,3 m ) z Ogrodem (200 m ) i piwnicą znajdujące się na parterze dwupiętrowego apartamentowca (2013 r.) przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 245 000 zł104 m² 11 964,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 104 m , położony na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 190 000 zł104 m² 11 442,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania poprawne. Są też takie, które od pierwszego wejścia dają poczucie spokoju, przestrzeni i jakości. Ten apartament należy do tej drugiej kategorii. Położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

660 000 zł44 m² 15 003,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

935 000 zł78 m² 11 987,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,53 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Brzozowy Park, przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

675 331 zł57 m² 11 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

498 078 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 498 078 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

1 319 000 zł132 m² 9 992,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego apartamentu o funkcjonalnym układzie i ponadczasowym standardzie, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

920 000 zł72 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Atuty: - bliskość Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł48 m² 55,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe wykończone w wysokim standardzie na wynajem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu "przy Ogrodowej III" w odległości 1km od Lasu Kabackiego. Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest basen odkryty, siłownia oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

980 000 zł78 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 78 m , usytuowane na II piętrze kameralnego budynku przy ul. Ogrodowej 8 w Józefosławiu. Lokal znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

549 000 zł I 2 pokoje | 37,9 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

[Oferta 0% - nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego] Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nową ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 42 mkw, usytuowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w spokojnej części Józefosławia przy ul. Jutrzenki 3. Lokal znajduje się w kameralnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta mieszkanie z dużym ogródkiem w Józefosławiu! Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

795 000 zł69 m² 11 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

795 000 zł I 3 pokoje Z ogródkiem | 68,82 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,82 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu przy ul. Dźwiękowej 4a w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł50 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50 m (43,79 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenisowa

Józefosław,mazowieckie

915 000 zł66 m² 13 965,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić Was do miejsca, które łączy wygodę mieszkania w bloku z urokiem domu z ogródkiem. Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł39 m² 77,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie 39m2 położone w Józefosławiu ul. Wenus, umeblowane za 3000zł. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 22,52m2, sypialni 11,34m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

498 078 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 349 000 zł143 m² 9 463,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż | 142,55 m2 | 5 pokoi | józefosław | XXI wieku | 1 349 000 zł Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie w segmencie 2 lokalowym, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Józefosław,mazowieckie

4 350 zł96 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu niskich, jednopiętrowych domów, w otulinie Lasu Kabackiego. Do mieszkania wchodzi się z parteru przez własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

679 485 zł53 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 52,77 m2 | ogródek| józefosław I 679 485pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

974 000 zł67 m² 14 537,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bardzo komfortowe, nowe, wcześniej nie zamieszkałe mieszkanie, "robione dla siebie" z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

1 240 270 zł73 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem, łącznie z rtv i agd. Gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

800 000 zł50 m² 15 841,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowe przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie 3-pokojowe, wykończone z najwyższą starannością i nigdy wcześniej niezamieszkane. Mieszkanie było wykańczane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Józefosław,mazowieckie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem | 67 m2 | 3 pokoje | Józefosław | Tenisowa| 3500 zł Przedmiotem najmu jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

2 100 zł39 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie 39m2 położone w Józefosławiu ul. Wenus, umeblowane za 2100zł. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 22,52m2, sypialni 11,34m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

734 655 zł68 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł92 m² 11 402,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż niezwykle klimatyczny apartament w stylu loftowym mieszczący się w Józefosławiu k/warszawy. Mieszkanie znajduje się 2 piętrze na kameralnym, zamkniętym.