dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Józefosław - Sprzedaż i wynajem

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

2 500 zł88 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze z ogródkiem (120 m2) oraz garażem podziemnych na jedno auto. Mieszkanie wyposażone oraz umieblowane, z wyjątkiem jednego pokoju (dawniej dziecięcy). Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanieo łącznej powierzchni uzytkowej (63,1m2)samo mieszkanie jest o powierzchni 50,1m2 .Mieszkanie znajduje się na parterze z tarasem, wyjsce z tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! na sprzedaż! na sprzedaż! Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem położone na strzeżonym, zamkniętym osiedlu z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

371 665 zł91 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zamknięte i kameralne osiedle stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W wyjątkowy sposób łączy komfort cichej okolicy (budynki są ponadto oddalone od ulicy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 808,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią otwartą. Kuchnia 8,3 m2, salon 17,4 m2, sypialnia 10,1m2, sypialnia 10,4 m2, łazienka 4,3 m2. Do mieszkania przynależy taras około 17 m2od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

334 109 zł81 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

236 256 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

332 920 zł81 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

252 218 zł55 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

247 480 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

320 087 zł78 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

274 536 zł67 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

320 850 zł70 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle składa się z jednego, nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z 39 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi na parterze. Prosta forma oraz eleganckie wykończenie tworzą nowoczesny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

288 650 zł63 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

270 400 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

249 918 zł54 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

369 697 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

595 000 zł89 m² 6 700,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Józefosław ul. Nad Strumykiem 12/2 mieszkanie 4-pokojowe z garażem i komórką Mieszkanie: 88,8 m2 Piętro: 1, są 2 piętra w budynku, jest jedno mieszkanie na piętrze na klatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Super okazja cenowa! Mieszkanie na granicy Ursynowa - w cichym i spokojnym Józefosławiu. Bezpośrednio - pierwszy właściciel, hipoteka bez obciążeń, bardzo niski czynsz, własność gruntu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

690 000 zł102 m² 6 758,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Józefosław Piaseczno Efektowne, zadbane i ciche mieszkanie o powierzchni 102,1 m2, na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku apartamentowym, zlokalizowanym na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

635 000 zł78 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym. Kameralnie, cicho i zielono. Stan mieszkania do wprowadzenia. Kuchnia osobna częściowo otwarta na salon. Wyposażona i umeblowana. 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na osiedlu Brzozowy Park, budynki 2- piętrowe z garażami podziemnymi. Rozkładowe, narożne, dwie łazienki, jedna z sypialni ( z oknem ), druga ogólnie dostępna. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzikiej Róży

Józefosław,mazowieckie

469 000 zł63 m² 7 456,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W każdy dzień tygodnia dyżur do godziny 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, anna Żytowicz, lub wysłać zapytanie , oddzwonimy. Treść ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

505 000 zł82 m² 6 158,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Poz. I: 50 m2 ; kuchnia w zabudowie, wyposażona, połączona z pokojem, 2 pokoje: 18 m2 i 16 m2, łazienka 6m2. W kuchni i łazience na podłodze hiszpańska glazura. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

557 000 zł92 m² 6 054,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Eleganckie, zadbane mieszkanie na kolorowym, strzeżonym, zamkniętym osiedlu z basenem, siłownią, salą na organizowanie imprez, miejscem do grillowania, placem zabaw dla dzieci, boiskiem, wybiegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

663 000 zł120 m² 5 525 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Dwustronne (wsch, zach). Dwupoziomowe. Mieszkanie 120 m2 (nie licząc skosów) na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzikiej Róży

Józefosław,mazowieckie

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Józefosław - okolica Lasu Kabackiego Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe (normatywne 56m2/78m2) na cichym, strzeżonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: *salon otwarty na jadalnię i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2-poziomowe mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Narożne płn-wsch-płd. Ciepla kolorystyka scian i mebli nadaje mu mily wyraz. Idealne dla pary, badz pary z dzieckiem. Schody i podlogi firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saturna

Józefosław,mazowieckie

3 200 zł120 m² 0,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Cichy, ciepły środkowy segment na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Kuchnia, toaleta, jadalnia i salon z kominkiem na parterze, dwie sypialnie i łazienka z wanną i prysznicem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Józefosław (piaseczno k. Warszawy) Luksusowo urządzone, ciche, 3-poziomowe mieszkanie (półpiętra) w budynku wielorodzinnym pełniącym funkcje szeregowca (dwa niezależne mieszkania w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

700 000 zł120 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu segmentów dwu mieszkaniowych. Pierwszy poziom to salon z kominkiem i otwarta kuchnia 40m2, wc oraz balkon. Na półpiętrze 2 sypialnie 20m2 i 13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

319 000 zł40 m² 7 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne mieszkanie na parterze wraz z tarasem i ogrodem. Składa się ze słonecznego pokoju, otwartej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w budynku 2-u piętrowym na kameralnym, cichym, zamkniętym Osiedlu Kuropatwy III, zlokalizowanym niespełna 15 km od centrum Warszawy i 500 metrów od Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie na parterze wg własnego projektu w spokojnej okolicy. Osiedle zamknięte. Kuchnia z oknem (5,70m2) otwarta na salon (21,60m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

629 000 zł82 m² 7 670,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (160 m2) na cichym, zielonym osiedlu "brzozowy Park". Wysoki standard wykończenia, okna drewniane z drewnianymi żaluzjami, podłogi z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

315 000 zł45 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2. na wyjątkowym, kameralnym osiedlu villa nova w Józefosławiu. Usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego budynku. Składa się z zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 poziomowe po obrysie 100 m2 przy ul Kwadratowej 3 w Józefosławiu. Poz. I: 50 m2 ; kuchnia w zabudowie, wyposażona, połączona z pokojem, 2 pokoje: 18 m2 i 16 m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

1 700 zł76 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie umeblowane mieszkanie, pełne wyposażenie, sprzet agd ( mikrofalowka, lodowka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, odkurzacz, pralka etc). Z balkonem i 2 miejca parkingowe ( garaz i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

665 000 zł120 m² 5 541 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 120 m2 (nie licząc skosów) na pierwszej i drugiej kondygnacji w osiedlu segmentów w Józefosławiu przy ul. XXI wieku,. Osiedle z 2007 r. budowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie składa się z 3 pokoi na cichym osiedlu w miejscowości Józefosław w powiecie Piaseczyńskim usytuowane na przedmieściach Warszawy. Budynek dwupiętrowy wybudowany w 2007.