Mieszkanie

Jutrzenki, Józefosław, mazowieckie

  • 995 000 zł
  • 63,57 m²
  • 15 652,04 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Hampel

Skontaktuj się

Mieszkanie

Jutrzenki, Józefosław, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

995 000 zł

63,57 m²

15 652,04 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 15 maja 2026

995 000 zł 63,57 m² 15 652,04 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 995 000 zł (15 652,04 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,57 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2 m², ogródek 100 m²
  • Czynsz: 1 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: HIK Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WIOSENNA CENA!

995 000

Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m² | Józefosław | 2 ogródki | wysoki standard

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m², położone w Józefosławiu, na kameralnym, zamkniętym osiedlu niskich budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają połączenia spokoju, zieleni i bardzo dobrej komunikacji. (...)