dowolna

Nieruchomości Józefosław - Oferty sprzedaży nieruchomości

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3- pokojowe. Klimatyzowane. Kuchnia otwarta na salon. Sypialnia z garderobą; w kolejnej stała zabudowa - szafa. W łazience zabudowa na pralkę. Mała toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefosław

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł1 117 m² 625,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w centrum Józefosławia. Wymiary: 23 x 49m Położona w sąsiedztwie parku, niedaleko sklepów. Blisko do przystanku autobusowgo lini 739.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

1 350 000 zł228 m² 5 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż jedyny taki segment w kameralnej inwestycji złożonej z trzech domów.Segment posiada powierzchnię 228 m2 oraz dodatkową powierzchnię strychu która daje łącznie 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Segment w trakcie budowy w dużej inwestycji. Przewidywany termin oddania to Na parterze salon i kuchnia, pomieszczenie gospodarcze z piecem, wc. Na piętrze 2 sypialnie i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Działkowa

Józefosław,mazowieckie

1 150 000 zł2 048 m² 561,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Józefosławiu, niedaleko Lasu Kabackiego. Działka ma wymiary 44 x 46m, dzięki czemu jest bardzo ustawna. Do działki doprowadzony jest gaz, woda miejska i prąd. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie, na kameralnym- zamkniętym osiedlu w Józefosławiu. Mieszkanie dwustronne, trzypokojowe o powierzchni użytkowej 73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Józefosław

Józefosław,mazowieckie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ciche mieszkanie dwupoziomowe 117m2 (6 pokoi), ogródek 47m2, 2 miejsca postojowe w garażu ze skrzyniami Mieszkanie zadbane odmalowane w 2020 r.! PARTER Salon 20,5m2: sofa narożna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiejska

Józefosław,mazowieckie

1 350 000 zł217 m² 6 221,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Sprzedaż | bliźniak | 217 m2 | Józefosław Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak z 1999 r. o powierzchni użytkowej 217m2, na działce 290m2, składający się z trzech kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw zlokalizowane na parterze w bloku mieszkalnym przy ul. Zorzy Polarnej w Józefosławiu. Osiedle z ochroną. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 35m. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 2,5 m2, znajdujące się na półpiętrze oraz balkon o powierzchni ok.3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

720 000 zł75 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m2 na parterze z dwoma balkonami, wraz z ogrodem o powierzchni 72 m2, dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł67 m² 11 149,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,27 mkw znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym z 2010 roku zlokalizowanym przy ul. Enklawy w Józefosławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

671 466 zł77 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Mieszkanie w spokojnej okolicy, 2km od lasu, w miejscowości o satysfakcjonującej infrastrukturze, z dobrym dojazdem do Warszawy (zarówno samochodowym, jak i za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Józefosław

Józefosław,mazowieckie

833 485 zł94 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Józefosław

Józefosław,mazowieckie

736 030 zł83 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

563 465 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

885 000 zł116 m² 7 629,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dp sprzedania przestronny apartament z tarasem. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze niskiego (2 piętrowego) apartamentowca, w którym łącznie znajduje się 6 lokali. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

426 968 zł46 m² 9 375,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem bezpośrednio przy Lesie Kabackim! Najwyższy standard wykonania w oparciu o naturalne materiały najwyższej jakości i nowoczesne technologie. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Doskonały rozkład, duży ogród, rozwinięta infrastruktura Przedstawiam Państwu narożne mieszkanie o powierzchni 60,20 m umieszczone na parterze budynku z cegły z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

9 999 999 zł27 000 m² 370,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: co: działki położone przy ulicy Wilanowskiej w Józefosławiu, rozciągające się aż do Słonecznego Sadu, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi plan zagospodarowania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Winorośli

Józefosław,mazowieckie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedam dom | Józefosław | 180 m2 | ul. Winorośli Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 180 m2 na Osiedlu Winorośli, składający się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

, westa home Na sprzedaż piękna, 150-cio metrowa nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze, 2 kondygnacyjnego budynku wybudowanego w 2004 roku. Znajdziemy w niej: taras Ogród Basen na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 799 000 zł480 m² 3 747,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentuję państwu na sprzedaż duży dom ponad 400 m2 na dużej działce 2400 m2 Dom w Józefosławiu w spokojnej i cichej okolicy blisko Lasu Kabackiego. Dom posiada 10 pokoi 2 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 400m2 na działce 2400m2 (25m x 96m). Możliwość łatwego podzielenia domu na dwa oddzielne mieszkania po około 200m2 oraz budowy drugiego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

698 000 zł118 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

wyjątkowe 4 pokoje | 118m2 | dwupoziomowe | budynek z windą | przy lesie | sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, które po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

595 000 zł71 m² 8 380,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowa oferta! Opis w trakcie przygotowania. Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

785 000 zł159 m² 4 937 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:138 m²

Dom w zabudowie szeregowej Józefosław! Termin zakończenia budowy domów planowany na Luty 2022r. Ogłoszenie dotyczy jednego domu. Rozkład pomieszczeń: parter: - wiatrołap 3,15 m2 - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 200 000 zł2 718 m² 809,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt telefoniczny:   Na sprzedaż działka deweloperska budowlana/inwestycyjna w świetnej lokalizacji, w centrum Józefosławia przy głównej ulicy Wilanowskiej, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

919 000 zł116 m² 7 922,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Czteropokojowy, cichy i klimatyczny segment na osiedlu zamkniętym w Józefosławiu! Jeżeli poszukujesz niebanalnej i przestrzennej nieruchomości to ta oferta jest dla Ciebie! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

485 000 zł49 m² 9 949 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Centrum Józefosławia! 2pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w centrum Józefosławia o pow. prawie 49 m2! Mieszkanie znajduje się na małym zielonym i zadbanym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł243 m² 5 757,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:582 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zatopiony w zieleni, położony na wyjątkowym osiedlu w Józefosławiu, wokół jedynie zabudowa jednorodzinna. Posadowiony na działce o pow. 582 m2, nowy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

864 000 zł124 m² 6 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedmiotem oferty jest środkowy segment położony na cichym osiedlu domków jednorodzinnych w julianowie/józefosławiu. Dom jest zbudowany w technologii szkieletowej (kanadyjskiej). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

680 000 zł89 m² 7 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie z dobrą energią! - Pow. ok. 89 m2 - Duży balkon (ok. 7 m2), kominek, piwnica - Józefosław k. Piaseczna Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone 88,06 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł118 m² 5 923,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m usytuowane na parterze budynku z cegły z 2002 roku, znajdujące się w Józefosławiu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

499 900 zł50 m² 9 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na 1. piętrze 3 piętrowego bloku z windą w Józefosławiu. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

659 000 zł115 m² 5 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Sprzedam bezpośrednio nowy segment o pow. 115m2 w Józefosławiu (80m2 +35m2 poddasza), ok.64m2 ogródka, w cenie także 2 miejsca postojowe przed domem. W pobliżu Lasu Kabackiego. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

610 000 zł90 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Idealne Dla Rodziny - 3-pokojowe, pow. 90 m2 - Dwa Poziomy. Ogródek! Kameralne Osiedle - Zielony Józefosław na sprzedaż 2-poziomowe, ciche mieszkanie w segmencie o konstrukcji kanadyjskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

660 000 zł88 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie, gustownie urządzone, pow. ok. 88 m2 - Duży balkon (ok. 7 m2), kominek, piwnica - Józefosław k. Piaseczna Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone 88,06 m2 wraz z zadbanym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij