dowolna

Nieruchomości Józefosław - Oferty sprzedaży nieruchomości

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 75 m2 położony w Józefosławiu w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest gustownie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Józefosław,mazowieckie

483 678 zł35 m² 13 847,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 483 677 zł I bez pcc! aktualnie promocja na garaż za 10 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

506 701 zł36 m² 14 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 506 701 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczny Sad

Józefosław,mazowieckie

1 130 000 zł159 m² 7 127,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty, w środę 11/03/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Przestronny segment w Sercu Józefosławia przy prestiżowej ulicy Słoneczny Sad 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Winorośli

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł130 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 399 000 zł | sprzedaż | 129,6 m2 | mieszkanie dwupoziomowe | józefosław | garaż | przytulny ogród Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 70 m2, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 451 500 zł94 m² 15 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

1 451 500 zł I sprzedaż I 94M2 I mieszkanie I józfosław I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowy słoneczny segment przy ul.Barwinka 62 w Józefosławiu! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księżycowa

Józefosław,mazowieckie

1 220 000 zł94 m² 12 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w Józefosławiu (gmina Piaseczno), na granicy z warszawskim Ursynowem, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,5 m z balkonem (ok. 5 m ), położona na 1. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

1 449 000 zł131 m² 11 052,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Julianowie. Nieruchomość została oddana do użytkowania i wykończona w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

7 150 000 zł443 m² 16 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Rezydencja z 2022 r. (dom wolnostojący pokryty piaskowcem) \\ dwa niezależne skrzydła budynku do osobnego zamieszkania \\ działka 2300 m2 \\ powierzchnia użytkowa domu: ok. 443 m2 \\ oranżeria \\ 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 399 000 zł270 m² 8 885,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

2 399 000 zł | sprzedaż | dom- segment środkowy | 270 m2 | działka 304 m2 | józefosław Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom, z garażem dwustanowiskowym. Położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 750 000 zł180 m² 9 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ogrodowa 16 to kameralne osiedle składające się z 8 budynków w zabudowie szeregowej, położone w podwarszawskiej miejscowości -józefosławiu! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 550 000 zł171 m² 9 051,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 790 000 zł195 m² 9 200,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

949 000 zł62 m² 15 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 61,81 m z dużym tarasem, ogrodem, garażem i komórką Osiedle Marina w Józefosławiu Szukasz mieszkania, w którym dobrze się mieszka każdego dnia jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 75 m położone w Józefosławiu, zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie. Dopracowane w detalach i położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 450 000 zł230 m² 10 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Do sprzedania dwupoziomowy 6-pokojowy narożny dom w zabudowie szeregowej 229,9 m2 z 2010r., na działce 599 m2, Józefosław Piaseczno. Dom po gruntownym remoncie w 2024 roku, znakomity dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 000 000 zł386 m² 5 187,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:535 m²

Działka 600 m2 || Budynek 385 m2 || 13 pokoi || 40 miejsc noclegowych || 2 Kuchnie z jadalnią || 5 łazienek + 6 pryszniców || 10 miejsc parkingowych Zapraszam do nowej oferty nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 249 000 zł900 m² 1 387,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania piękna działka w sercu Józefosławia. Działka leży wśród nowych domów w bardzo cichym miejscu. Ma kształt trapezy ogrodzonego z 2 stron. Wymiary działki to ok. : - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny dom jednorodzinny położony w cichym miejscu, w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, sklepy, przystanki autobusów miejskich, centra handlowe. Dom ma świetny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł215 m² 10 927,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:355 m²

Przedstawiam Państwu jeden z największych domów na kameralnym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych w Józefosławiu. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Józefosław,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

1 700 000 zł | sprzedaż | 178,55 m2 + taras 12,35 m2 | segment środkowy | józefosław | zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 079 000 zł260 m² 7 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom położony na willowym osiedlu w Józefosławiu. To ciepły, rodzinny dom z duszą, zaaranżowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

659 000 zł44 m² 14 980,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją | Józefosław, ul. Wilanowska 8L Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,99 m , zlokalizowane przy ulicy Wilanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 550 000 zł94 m² 16 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Na sprzedaż dom w pobliżu lasu, bezczynszowy w zabudowie bliźniaczej -4 pokoje w Józefosławiu | 94 m powierzchni mieszkalnej| salon + 3 sypialnie | ogródek 275 m2|3 , taras 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 350 000 zł193 m² 12 207,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy, przestronny dom na kameralnym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych w Józefosławiu. Atrakcyjna lokalizacja osiedla, w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

798 000 zł59 m² 13 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku 3-piętrowym w Józefosławiu przy ul. Jutrzenki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

873 000 zł67 m² 12 985,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Sasanki 40 w Józefosławiu! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja wschód/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 150 000 zł990 m² 1 161,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zurbanizowanym miejscu Józefosławia. Dwie połączone działki o łącznej powierzchni 990m2 - szerokość 22m, długość 43m. Wodociąg, kanalizacja, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

510 816 zł38 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 510816 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Feniksa

Józefosław,mazowieckie

700 000 zł49 m² 14 391,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kameralne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,64 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Feniksa 3D w Józefosławiu. Lokal znajduje się na drugim, ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 499 000 zł1 372 m² 1 093 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż | działka | Józefosław | 1372 m2 | 1 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona wedle mpzp ( uchwała nr 1285/XLIII/2018 rady miejskiej W piasecznie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Józefosław,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²