dowolna

Mieszkania w centrum Józefosław - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

498 078 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 498 078 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

1 319 000 zł132 m² 9 992,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego apartamentu o funkcjonalnym układzie i ponadczasowym standardzie, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 215 000 zł141 m² 8 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. XXI wieku w Józefosławiu. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

675 000 zł47 m² 14 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,18 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu. To świetny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Józefosław,mazowieckie

1 290 000 zł120 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w Józefosławiu na osiedlu Cynamonowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

549 000 zł I 2 pokoje | 37,9 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

795 000 zł69 m² 11 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

795 000 zł I 3 pokoje Z ogródkiem | 68,82 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,82 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu przy ul. Dźwiękowej 4a w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł50 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50 m (43,79 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie z narożnym ogrodem w centrum Józefosławia | 66 m + ogród 130 m Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - Wyjątkowe mieszkanie w Józefosławiu - 98 m komfortu wśród zieleni Marzysz o miejscu, które łączy ciszę i spokój z komfortem codziennego życia ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

498 078 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 349 000 zł143 m² 9 463,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż | 142,55 m2 | 5 pokoi | józefosław | XXI wieku | 1 349 000 zł Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie w segmencie 2 lokalowym, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

679 485 zł53 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 52,77 m2 | ogródek| józefosław I 679 485pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

1 240 270 zł73 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie sprzedawane jest z wyposażeniem, łącznie z rtv i agd. Gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Józefosław,mazowieckie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem | 67 m2 | 3 pokoje | Józefosław | Tenisowa| 3500 zł Przedmiotem najmu jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

734 655 zł68 m² 10 851,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 4 pokoje I 2 łazienki I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 349 000 zł143 m² 9 463,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

926 000 zł67 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja w sercu Józefosławia - ostatnie mieszkanie w sprzedaży! Prezentujemy 67,23 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni, która łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 285 000 zł87 m² 14 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Soft Lofty nad Potokiem, józefosław. Nowoczesna przestrzeń z duszą dla tych, którzy szukają prywatności, zieleni i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 244 400 zł73 m² 17 046,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 73m2 składające się z 3 pokoi i ogromnego tarasu. Znajduje się w centrum podwarszawskiego Józefosławia, na najbardziej pożądanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł143 m² 9 814,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż | 142,55 m2 | 5 pokoi | józefosław | XXI wieku | 1 399 000 zł Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie w segmencie 2 lokalowym, znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

657 324 zł53 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

657 324 pln | mieszkanie | 53 m2 | józefosław I 2 balkony bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 285 000 zł87 m² 14 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Soft Lofty, józefosław. Nowoczesna przestrzeń z duszą dla tych, którzy szukają prywatności, zieleni i wysokiego standardu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

395 804 zł28 m² 14 382,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 27,52 m2 | józefosław I balkon I 395 804 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

789 000 zł71 m² 11 112,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie z ogrodem na kameralnym i zamkniętym osiedlu! - Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania przy ul. Ogrodowej 15a w Józefosławiu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 537,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

799 000 zł I 3 pokoje Z ogródkiem | 69,275 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,25 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma balkonami, miejscem parkingowym i komórką | Zielone osiedle - ul. Kwadratowa Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śnieguliczki

Józefosław,mazowieckie

1 329 000 zł124 m² 10 717,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Józefosław, kameralne osiedle domów jednorodzinnych Elegancki apartament / 124m2/3/4 pokoje/garaż/taras/ogród/ Zapraszamyniezwykła oferta na zamkniętym osiedlu. Czy marzysz czasem o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w eleganckim, nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji Józefosławia blisko Lasu Kabackiego? Cenisz bliskość natury z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 180 000 zł80 m² 14 700,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne mieszkanie z 4 sypialniami oraz salonem z aneksem kuchennym - idealna propozycja dla rodziny Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 84,82m (80,27m2 mieszkanie + 4,55m2 piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie położone kilkaset metrów od ul. Julianowskiej a mianowicie przy ul. Cichej Łąki, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Józefosław,mazowieckie

819 000 zł71 m² 11 535,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

1 128 840 zł94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 4 - pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem Nowa inwestycja w Centrum Józefosławia Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

671 440 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Nowa inwestycja w centrum Józefosławia Jedynie niska zabudowa. Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

851 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne, słoneczne, 3 - pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem Nowa inwestycja w centrum Józefosławia Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

1 275 000 zł94 m² 13 563,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Józefosław_ na sprzedaż 4-ro pokojowe mieszkanie z widokiem ponad dachami okolicznych domów. Funkcjonalne, przytulne, klimatyczne, znakomicie wykończone we współpracy z architektem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nietuzinkowy apartament z kominkiem w urokliwej części Józefosławia. Standard Prezentowana nieruchomość o powierzchni 105,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Feniksa

Józefosław,mazowieckie

685 000 zł49 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Serdecznie zapraszam na prezentację w sobotę 29/03 pomiędzy 10.30-11.30 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Feniksa 3b / Józefosław 2 pokoje z garderobą / 48,96 m2 +.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij