dowolna

Mieszkania w nowym bloku Józefosław - Oferty sprzedaży lub najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem

Józefosław,mazowieckie

775 000 zł76,53 m² 10 126,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa, znacznie niższa cena! Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,53 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

1 270 000 zł127 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym i komórką. Idealne dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świetlista

Józefosław,mazowieckie

1 279 000 zł88 m² 14 534,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezopśrednio! Przestronne 88m2 (72m2+ 16m2 garaż) z funkcjonalną aranżacją. Komfort domu z wygodą życia na kameralnym osiedlu. Oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł185,73 m² 7 532,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament Premium Na Sprzedaż / 3 pokoje / taras / ogródek / piwnica / miejsce w garażu Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefosławiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

845 000 zł54,83 m² 15 411 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Józefosław 55m2 - atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym, w nowym osiedlu (z 2020 roku) Salon z aneksem kuchennym to duża, otwarta przestrzeń, wygodnie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł54,05 m² 13 876,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Wenus 51 w Józefosławiu. Idealna propozycja dla pary, singla lub pod wynajem! Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Józefosław,mazowieckie

995 000 zł63,57 m² 15 652,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wiosenna cena! 995 000 Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m | Józefosław | 2 ogródki | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

900 000 zł69,50 m² 12 949,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna przystań, gdzie poranek zaczyna się od uśmiechu. Szukasz miejsca, które nie tylko pomieści Twoją codzienność, ale doda jej szczypty luksusu i spokoju? Zapraszamy pod adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

649 000 zł43,99 m² 14 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W zamkniętej inwestycji z 2021r, przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu znajduje się komfortowe, funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z przyjemną,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 000 000 zł96 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem przy ul. Osiedlowej w Józefosławiu (powiat piaseczyński). Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Józefosław,mazowieckie

775 000 zł76,53 m² 10 126,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa, znacznie nizsza cena! Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,53 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 2007 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

606 208 zł39,60 m² 15 417,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Józefosław | 2 pokoje | 39,6 m | balkon | stan deweloperski Funkcjonalne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części podwarszawskiego Józefosławia idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 329 000 zł93,87 m² 14 157,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 329 000| sprzedaż | mieszkanie | 93,87 m2 | 4 pokoje | ogród | józefosław | ogrodowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Winorośli

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł129,60 m² 10 794,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 399 000 zł | sprzedaż | 129,6 m2 | mieszkanie dwupoziomowe | józefosław | garaż | przytulny ogród Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 70 m2, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu zawierana będzie w formie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

597 454 zł41,78 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy inwestycja na granicy Warszawy tuż przy Lesie Kabackim! Apartament: dwa pokoje o powierzchni niecałych 42 m2 w nowo powstający apartamentowcu w modnej i zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 024 440 zł85,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy inwestycja na granicy Warszawy tuż przy Lesie Kabackim! Apartament: komfortowe 4 pokoje o powierzchni ponad 85 m2 w nowo powstający apartamentowcu w modnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

3 700 zł66,25 m² 55,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie na wynajem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,25 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 344 000 zł95,32 m² 14 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wspaniale doświetlony naturalnym dziennym światłem, funkcjonalny apartament z ogrodem i tarasami, miejscami garażowymi oraz komórką lokatorską, o powierzchni 95,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

2 150 000 zł104,89 m² 20 497,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Las , przestrzeń , prywatność tuż pod warszawą topowa idealna lokalizacja - piękna zielona okolica 'przy Lesie' - józefosław - ulica Magnolii - osiedle z prywatnym basenem (tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

644 211 zł44,77 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** O inwestycji: osiedle marina V powstaje w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

1 167 270 zł73 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poranna kawa w słońcu, rośliny na tarasie i długie, spokojne letnie wieczory na świeżym powietrzu. Ten 40-metrowy taras dostępny z każdego pokoju sprawia, że mieszkanie żyje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie, w kameralnym 3 piętrowym budynku, o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

506 701 zł35,71 m² 14 189,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Józefosław | 2 pokoje | 35,71 m | ogródek 14,5 m | gotowe do odbioru Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Józefosławia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł65,50 m² 16 030,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne i Nowoczesne | 3 Pokoje | Osiedle Marina, józefosław Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na prestiżowym Osiedlu Marina w samym sercu Józefosławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł67 m² 18 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bardzo komfortowe, nowe, wcześniej nie zamieszkałe mieszkanie, "robione dla siebie" z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowo urządzone, mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Józefosławia, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

1 180 000 zł83,60 m² 14 114,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 83,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Grzybowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł83 m² 13 855,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, narożne mieszkanie z wyjątkowym ogrodem o powierzchni 115 m , położone na wysokim parterze kameralnego budynku z 2010 roku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 179 000 zł84 m² 14 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 4 pokoje Józefosław przy Lesie Kabackim Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i bliskość natury. Na sprzedaż stylowe, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy 75,5 m w Józefosławiu tuż pod Lasem Kabackim Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w Józefosławiu o powierzchni 96,98 m , położone na kameralnym, zielonym osiedlu tuż przy Lesie Kabackim, przy południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

628 460 zł46,90 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 3 pokoje I 628460 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 570 000 zł120 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowy apartament Z ogródkiem Taras na dachu | Garaż | Spokojna okolica | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany jest na 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! dostępne tylko 1 mieszkanie W tej cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

595 000 zł49,60 m² 11 995,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

O k A Z J A ! Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w spokojnej części Józefosławia, z wygodnym dojazdem do Warszawy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 75 m2 położony w Józefosławiu w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest gustownie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort i zieleń blisko Warszawy 4 pokoje | 96,98 m | balkon 9,18 m | Józefosław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 96,98 m z balkonem 9,18 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Józefosław,mazowieckie

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Dla lepszego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 320 000 zł142 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego apartamentu w spokojnej, zielonej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia szybki i wygodny dojazd do Warszawy? Ten wyjątkowy,.