dowolna

Mieszkania w nowym bloku Józefosław - Oferty sprzedaży lub najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Istnieje jedna bardzo istotna informacja dotycząca tej nieruchomości, która dla wielu osób może okazać się kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie właśnie tego mieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł74,89 m² 13 887,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym salonie, w ciszy i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

519 916 zł36,52 m² 14 236,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 519916 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

995 000 zł63,56 m² 15 654,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwiema łazienkami oraz garderobą, o powierzchni 63,57 m , w prestiżowej lokalizacji Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

740 000 zł62,99 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane na granicy piaseczna/józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł66,11 m² 13 462,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,11 m2. W Księdze Wieczystej mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym-44,98 m2 -sypialnia-9,45 m2 -łazienai-6,00 m2 -hol-5,68.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ul. Wilanowska, józefosław, gm. Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie (mieszkanie sprzedaż) Cena:650 000 zł (14 444 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:2 2 pokoje z ogródkiem Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

3 900 zł56 m² 69,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku w Józefosławiu przy ul. Wenus. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

klimatyczne mieszkanie 50 m2, całkowicie umeblowane w Józefosławiu przy ul. Wilanowskiej. Istnieje możliwość zabrania mebli częściowo lub wszystkich.Doskonała lokalizacja umila życie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 544,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 61,81 m z dużym tarasem, ogrodem, garażem i komórką Osiedle Marina w Józefosławiu Szukasz mieszkania, w którym dobrze się mieszka każdego dnia jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczny Sad

Józefosław,mazowieckie

1 490 000 zł127 m² 11 732,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 127 m , wykończony i oddany do użytku we wrześniu 2023 roku. Nieruchomość ma funkcjonalny układ 5 pokoi oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

5 500 zł115 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże 5-pokojowe mieszkanie na dwóch poziomach. Budynek na kameralnym i zamkniętym osiedlu domów szeregowych. Lokal jest urządzony bardzo komfortowo, nowocześnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł83 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne narożne mieszkanie, w którym mamy 3/4 pokoje, o powierzchni 83m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł79 m² 15 936,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy perfekcyjne wykończenie, luksusowe wyposażenie i codzienną wygodę - mamy coś wyjątkowego. Przy ulicy Ogrodowej w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowo urządzone, mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Józefosławia, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

819 000 zł55 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z pełnej miejskiej infrastruktury? To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł63 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

551 616 zł39 m² 14 165,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 38,94 m2 | józefosław I 551 616 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

899 900 zł62 m² 14 559,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł97 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

3 900 zł64 m² 61,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,79 m , położone na II piętrze kameralnego, trzypiętrowego apartamentowca z 2018 roku, na zamkniętym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórki

Józefosław,mazowieckie

3 750 zł70 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne, zamknięte osiedle dwulokalowych segmentów w Józefosławiu na pograniczu z Ursynowem. Okolice skrzyżówania ulicy Osiedlowej i Bażanciej. Blisko Lasu Kabackiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

858 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 3 pokoje I 858 060 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

870 000 zł67 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Sasanki 40 w Józefosławiu! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja wschód/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

825 000 zł53 m² 15 478,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,3 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego apartamentowca z 2012 roku, położonego przy spokojnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 75 m2 położony w Józefosławiu w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest gustownie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Józefosław,mazowieckie

483 678 zł35 m² 13 847,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 483 677 zł I bez pcc! aktualnie promocja na garaż za 10 000 zł zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

506 701 zł36 m² 14 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 2 pokoje I 506 701 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Winorośli

Józefosław,mazowieckie

1 399 000 zł130 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 399 000 zł | sprzedaż | 129,6 m2 | mieszkanie dwupoziomowe | józefosław | garaż | przytulny ogród Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem 70 m2, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 451 500 zł94 m² 15 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

1 451 500 zł I sprzedaż I 94M2 I mieszkanie I józfosław I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowy słoneczny segment przy ul.Barwinka 62 w Józefosławiu! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księżycowa

Józefosław,mazowieckie

1 220 000 zł94 m² 12 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w Józefosławiu (gmina Piaseczno), na granicy z warszawskim Ursynowem, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

949 000 zł62 m² 15 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

1 050 000 zł75 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 75 m położone w Józefosławiu, zaprojektowane z myślą o codziennym komforcie. Dopracowane w detalach i położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinka

Józefosław,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 706,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018