dowolna

Mieszkania w nowym bloku Józefosław - Oferty sprzedaży lub najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w eleganckim, nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji Józefosławia blisko Lasu Kabackiego? Cenisz bliskość natury z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

1 180 000 zł108 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 108m2 w Józefosławiu przy ul. Komety. W cenie 1180000 zł Mieszkanie 108m2, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

849 000 zł114 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kwadratowej 8! informacje O nieruchomości: mieszkanie 4-pokojowe (dwustronne) o 2 kondygnacjach o powierzchni 88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50 m2 położone w bardzo dobrej części Józefosławia ( okolice ul. Wilanowskiej). Zabudowa szeregowa, z 2015r. Osiedle zamknięte. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

798 817 zł73 m² 10 889 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z tarasem o pow. ponad 15m2 w Józefosławiu. Mieszkanie Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,36m2 z dużym, zadaszonym tarasem (niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

960 000 zł89 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość- 4 pokojowy lokal mieszkalny na parterze prestiżowego osiedla w Józefosławiu. Idealne miejsce do życia dla rodziny z dziećmi, czy pary, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

1 038 000 zł89 m² 11 702,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam Państwu na sprzedaż 4 pokojowy apartament w Józefosławiu Wysokość pomieszczeń 2,80 Apartament składa się z - salonu 42 m2 - kuchnia, jadalnia 7,2 - sypialnia 12 m2 - sypialnia 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 856,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,56 m2 znajdujące się w Józefosławiu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na parterze z 2 ogródkami na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Miejsce garażowe w hali w cenie. 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz świeżego rozpoczęcia w zupełnie nowym mieszkaniu, gdzie zapach nowości unosi się w powietrzu? Marzysz o życiu blisko natury? Mamy coś specjalnie dla Ciebie: wygodne 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

990 000 zł84 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na cichym i kameralnym osiedlu strzeżonym Przylesie w Józefosławiu. Mieszkanie jasne słoneczne w dużym tarasem ( 30m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 42,1m w nowym budynku usługowo-biurowo-mieszkalnym dostępne od 20 grudnia 2023r. zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone zostanie w kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

879 000 zł81 m² 10 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zamieszkaj przy Lesie Kabackim. To nasze szczęśliwe miejsce! Mieszkanie na 3-cim piętrze w 3- piętrowym bloku z 2008 roku, w bloku nie ma windy. Słoneczne (południowy wschód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

762 000 zł66 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo wybudowanej inwestycji kuropatwy XI, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy w sąsiedztwie Lasu Kabackiego, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świetlista

Józefosław,mazowieckie

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w segmencie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na bardzo dobrze zagospodarowanym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

2 800 zł42 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przykładowe, jedno z czterech mieszkań o zróżnicowanym metrażu i przeznaczeniu od 42m do 59,7m w nowym budynku usługowo-biurowo-mieszkalnym dostępne od grudnia 2023r. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 050 000 zł108 m² 9 684,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż funkcjonalny, urządzony segment w podwarszawskim Józefosławiu! Prezentuję Państwu lokal gotowy do wprowadzenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

576 240 zł48 m² 12 005 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,02 m na urokliwym osiedlu Japan Garden w Józefosławiu. To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortu, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże, jasne mieszkanie na strzeżonym osiedlu. W skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - gabinet/sypialnia z garderobą - przestronny pokój - łazienka Zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

2 900 zł68 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe ciche i słoneczne mieszkanie w Piasecznie wraz z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. W skład lokalu wchodzi: - salon, - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy Ul. Enklawy 1 w Józefosławiu k/piaseczna. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

699 999 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa oferta widok ze wszystkich okien mieszkania na zieleń! - ogromny atut tego mieszkania. bardzo cicho. 400 m do parku Nivea w Józefosławiu. Przystanek autobusowy 739 ( kierunek metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

767 000 zł76 m² 10 092,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,65 m2 z balkonem 11,41 m2, miejscem garażowym w podziemnym parkingu oraz dużą komórką lokatorską 9,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

595 000 zł50 m² 11 895,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Sasanki 40 w Józefosławiu! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

814 900 zł85 m² 9 587,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż przestrony 3 pokojowy apartament 85 m2 znajdujący się w Józefosławiu na pięknym, kameralny, strzeżonym osiedlu, obok osiedla jest ścieżka rowerowa do pobliskiego Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na wysokim parterze Z ogródkiem, józefosław 3 pokoje, garaż, piwnica, strzeżone osiedle "willa nova". Cicha, bezpieczna okolica w pobliżu Lasu Kabackiego, dużo zieleni; blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

950 000 zł76 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament na obrzeżach Warszawy w otulinie Lasu Kabackiego - apartament biznesowy / apartament prywatny Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowe nietuzinkowe mieszkanie z roku 2022,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

997 000 zł121 m² 8 270,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 118,32 m , do wykończenia, na nowym, kameralnym i cichym osiedlu Soft Lofty nad Potokiem. Mieszkanie znajduje się na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 125 000 zł94 m² 11 968,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu? Czy ważne są dla Ciebie prywatność, bliskość lasu kabackiego i Centrum Handlowego, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł87 m² 13 337,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Przestronne, nowoczesne i ciche mieszkanie o powierzchni 86,97 m2 z dużym tarasem i dwiema łazienkami. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

433 675 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w Józefosławiu, ul. Tulipanów blisko ul. Geodetów. Doskonałe położenie wśród niskiej, jednorodzinnej zabudowy. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, autobusy z Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Józefosław

Józefosław,mazowieckie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Osiedle Kuropatwy, super lokalizacja. Idealny rozkład! taras 60 m2, 4 pokoje! Mieszkanie posiada komplet: 2 miejsca postojowe i komórkę lokatorską. Do sprzedania nowocześnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

975 000 zł82 m² 11 890,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kuropatwy idealny rozkład! taras 60 m2 Możliwość wydzielenia czwartego pokoju. Do sprzedania nowocześnie wykończony apartament o pow 82m2 z tarasem o pow. 60 m2 położonym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 069 000 zł92 m² 11 683,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

super lokalizacja w Józefosławiu! bezczynszowe! Bardzo dobry rozkład. Do sprzedanie 4 - pokojowy apartament o pow. 91m2 plus garaż ( 14 m2) w bryle z ogrodem ( 65 M2) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 150 000 zł76 m² 15 086 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

475 000 zł47 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne mieszkanie w centrum Józefosławia! Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie składa się z dużego salonu z kuchnią, oddzielnej przestronnej sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

670 000 zł55 m² 12 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: tel. Przestronne, nowoczesne i ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

749 000 zł76 m² 9 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż pięknie wykończona nieruchomość (76m2) z dużym balkonem (11,5m2), zlokalizowana na spokojnym osiedlu w Józefosławiu, niedaleko Lidla i Biedronki. Mieszkanie posiada kw, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przylaszczki

Józefosław,mazowieckie

769 900 zł75 m² 10 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu słoneczne mieszkanie z dużym tarasem oraz własnym podwójnym miejscem postojowym, usytuowane w spokojnej okolicy otoczonej licznymi parkami i ścieżkami rowerowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 390 000 zł76 m² 18 234,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

669 000 zł48 m² 13 842,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

669 000 zł I mieszkanie Z ogródkiem I 48 m2 I józefosław I gm. Piaseczno mieszkanie Z programu "mieszkanie na miarę" - do obejrzenia na platformie player Sezon 1 Odcinek 1!.