dowolna

Mieszkania w nowym bloku Józefosław - Oferty sprzedaży lub najmu

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przylaszczki

Józefosław,mazowieckie

1 299 000 zł132 m² 9 840,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Józefosławiu. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Przylaszczki na kameralnym osiedlu wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (50m2) zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy Ul. Enklawy 1 w Józefosławiu k/piaseczna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

653 375 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży w promocyjnej cenie, trzypokojowe mieszkanie w inwestycji niedaleko Lasu Kabackiego, józefosław/julianów/piaseczno. Niedaleko Konstancina. Odbiór kluczy po zapłacie za mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 455,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

799 000 zł I 3 pokoje | 69,75 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,75 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

859 000 zł77 m² 11 155,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na strzeżonym Osiedlu pod Gwiazdami w Józefosławiu, w spokojnej, cichej okolicy. Lokal o powierzchni 76,95 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

855 000 zł77 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na cichym osiedlu w Józefosławiu, na obrzeżach Warszawy, blisko Lasu Kabackiego. Mieszkanie W mieszkaniu znajduje się ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Feniksa

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 455,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

799 000 zł I 3 pokoje | 69,75 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 489 000 zł122 m² 12 204,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Urokliwe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta jest idealna! Przedstawiamy ciche i przytulne mieszkanie położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: pogranicze Józefosławia i Piaseczna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kameralne mieszkanie narożne, nowe nie było zamieszkane, odgrodzone od oczu sąsiadów, z widokiem na ogród. Przed mieszkaniem parking który nie będzie zabudowywany. Wjazd od ul Wilanowskiej, od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

5 800 zł80 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja! Komfortowe, nowoczesne mieszkanie w sercu Józefosławia dostępne od zaraz! Zapraszam do wynajmu słonecznego, w pełni wyposażonego mieszkania w centrum Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tenisowa

Józefosław,mazowieckie

4 100 zł83 m² 49,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania 83 m w Józefosławiu - ul. Tenisowa informacje O nieruchomości: przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m , Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

819 168 zł59 m² 13 802,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy Warszawy. Niewielkie, trzypiętrowe budynki z garażami podziemnymi wkomponowane są w pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 455,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 297 000 zł120 m² 10 808,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 i 2 piętrze w niskim - II piętrowym budynku z cegły w Józefosławiu. Lokalizacja: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komety

Józefosław,mazowieckie

895 000 zł77 m² 11 630,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciepłe, trzypokojowe mieszkanie położone na cichym osiedlu w Józefosławiu, na obrzeżach Warszawy, blisko Lasu Kabackiego. Mieszkanie W mieszkaniu znajduje się ustawny przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przylaszczki

Józefosław,mazowieckie

1 100 000 zł92 m² 11 910 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie z ogródkiem i garażem w zabudowie szeregowej tuż przy lesie Kabackim. Mieszkanie składa się z parteru na którym znajduje się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 455,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 529 000 zł178 m² 8 594,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Segment o powierzchni 177,9m2 zlokalizowany w Józefosławiu przy Lesie Kabackim. Więcej zdjęć prześlę na adres mailowy - dostępne są też na stronie biura! Budynek z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz wygodnego mieszkania dla siebie lub myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Oferuję wyjątkową kawalerkę, która łączy styl i funkcjonalność, z dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Józefosław,mazowieckie

1 297 000 zł120 m² 10 808,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 i 2 piętrze w niskim - II piętrowym budynku z cegły w Józefosławiu. Lokalizacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

1 139 000 zł114 m² 9 991,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu klimatyczny i wyjątkowy dwupoziomowy apartament 114 m2 + dwie łazienki. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w Józefosławiu, przy ulicy Dźwiękowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł60 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,06 m , zlokalizowane w zielonej i cichej okolicy Józefosławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

729 000 zł58 m² 12 678,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Piasecznie / Józefosław. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze dwupiętrowym budynku wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

748 000 zł63 m² 11 873 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemność przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej i zielony okolicy (józefoslaw). Mieszkanie Lokal ma powierzchnię 62 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

829 733 zł61 m² 13 507 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

WE speak pl/ru/ua/en bez prowizji! bez pcc! oferta dewelopera! Oferta Sprzedaży Mieszkania z Ogrodem i Widokiem na Park w Stanie Deweloperskim Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

662 244 zł48 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz wygodnego mieszkania dla siebie, a może myślisz o inwestycji z wysokim potencjałem zwrotu? Oferuję wyjątkową kawalerkę, która łączy styl i funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 126,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone w podwarszawskim Józefosławiu. Osiedle strzeżone, spokojne, ogrodzone, bardzo zielone. W okolicy wszystkie udogodnienia, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 89 m2, garaż, komórka lokatorska, józefosław Mieszkanie 4-pokojowe obok publicznej szkoły podstawowej w Józefosławiu. Przystanek 739, L39 i L33 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

634 000 zł47 m² 13 576 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością oferuję urokliwe mieszkanie o powierzchni 46,7 m2, położone na wysokim parterze budynku z 2009 roku w Józefosławiu. Mieszkanie znajduje się na kameralnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 850 zł46 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz fajnego mieszkania na wynajem w nowym budownictwie? Marzysz o życiu blisko natury? Mamy coś specjalnie dla Ciebie: wygodne 2 pokoje na nowym budynku, na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 277 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W podwarszawskim Józefosławiu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na ostatnim piętrze ośmiopiętrowego budynku wyposażonego w windę. Stąd roztacza się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość położna na dużym, dobrze usytuowanym osiedlu z widokiem na panoramę Józefosławia. Dwupokojowe, świeżo wyremontowane, mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł58 m² 13 674,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie w Józefosławiu 57,77 m , 3-pokojowe z balkonem! Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,77 m , usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 489 000 zł122 m² 12 204,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

829 733 zł61 m² 13 507 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

662 244 zł48 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przylaszczki

Józefosław,mazowieckie

1 165 000 zł117 m² 9 957,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

1 165 000 | sprzedaż | lokal mieszkalny | 117 m2 | 4 pokoje | józefosław Na sprzedaż trzypoziomowy lokal mieszkalny typu segment w Józefosławiu, na zamkniętym osiedlu, zaraz obok Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 250 000 zł102 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Józefosławiu pod Warszawą, ta oferta powinna Cię zainteresować.