dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Józefosław - Sprzedaż i najem

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Enklawy

Józefosław,mazowieckie

1 245 000 zł104 m² 11 964,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 104 m , położony na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

820 000 zł70 m² 11 714 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe w niskim kameralnym budynku w Józefosławiu Budynek z cegły z 2009 r Ekspozycja południowo-północna Ogródek 20 m Balkon 7 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

1 319 000 zł132 m² 9 992,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży narożnego apartamentu o funkcjonalnym układzie i ponadczasowym standardzie, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

920 000 zł72 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Atuty: - bliskość Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł48 m² 55,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu całkowicie nowe mieszkanie 2-pokojowe wykończone w wysokim standardzie na wynajem! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu "przy Ogrodowej III" w odległości 1km od Lasu Kabackiego. Do dyspozycji mieszkańców osiedla jest basen odkryty, siłownia oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

675 000 zł47 m² 14 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,18 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu. To świetny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

795 000 zł69 m² 11 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

795 000 zł I 3 pokoje Z ogródkiem | 68,82 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,82 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w kameralnym apartamentowcu przy ul. Dźwiękowej 4a w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

648 000 zł50 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50 m (43,79 m użytkowej), zlokalizowany w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cyraneczki

Józefosław,mazowieckie

4 350 zł96 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na kameralnym zamkniętym osiedlu w Józefosławiu blisko Lasu Kabackiego. W budynku z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 314,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja. Prezentujemy Państwu 3 pokojowe ustawne mieszkanie na granicy Józefosławia, julianowa i Piaseczna. Nowy budynek z 2024 roku. Powierzchnia 46m2: 2 pokoje - 8 i 10m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Józefosław,mazowieckie

4 350 zł96 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu niskich, jednopiętrowych domów, w otulinie Lasu Kabackiego. Do mieszkania wchodzi się z parteru przez własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

679 485 zł53 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 52,77 m2 | ogródek| józefosław I 679 485pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyraneczki

Józefosław,mazowieckie

4 350 zł96 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Planety

Józefosław,mazowieckie

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Józefosław || ul. Planety || 3-pokojowe mieszkanie z narożnym ogródkiem i miejscem postojowym Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,15 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letniskowa

Józefosław,mazowieckie

949 000 zł70 m² 13 654,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedaż | 3 pokoje | 69,5 m2 I ul. Letniskowa | Józefosław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 69,5m2 usytuowany na kameralnym, zielonym, zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

820 000 zł70 m² 11 714 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 285 000 zł87 m² 14 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Soft Lofty nad Potokiem, józefosław. Nowoczesna przestrzeń z duszą dla tych, którzy szukają prywatności, zieleni i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

2 950 zł44 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta agencji Mieszkanie dla singla lub pary. Nie akceptujemy zwierząt. Oferujemy do najmu okazjonalnego dwupokojowy, komfortowy apartament na terenie strzeżonego osiedla w Józefosławiu przy Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Józefosław

Józefosław,mazowieckie

657 324 zł53 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

657 324 pln | mieszkanie | 53 m2 | józefosław I 2 balkony bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 285 000 zł87 m² 14 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Soft Lofty, józefosław. Nowoczesna przestrzeń z duszą dla tych, którzy szukają prywatności, zieleni i wysokiego standardu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 314,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe ustawne mieszkanie na granicy Józefosławia, julianowa i Piaseczna. Nowy budynek z 2024 roku. Powierzchnia 46m2: 2 pokoje - 8 i 10m2, salon z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

395 804 zł28 m² 14 382,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 27,52 m2 | józefosław I balkon I 395 804 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 537,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

799 000 zł I 3 pokoje Z ogródkiem | 69,275 m2 I józefosław I gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,25 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma balkonami, miejscem parkingowym i komórką | Zielone osiedle - ul. Kwadratowa Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

939 000 zł73 m² 12 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wyłącznie w mojej ofercie* Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną na nowoczesnym osiedlu przy ulicy XXI wieku w Józefosławiu. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

930 000 zł75 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Oferta na wyłączność. Zapraszam do obejrzenia atrakcyjnego mieszkania z dużym ogrodem w Józefosławiu na przedmieściach Warszawy. Tutaj odpoczniesz od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w eleganckim, nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji Józefosławia blisko Lasu Kabackiego? Cenisz bliskość natury z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo pomalowane, podłogi świeżo wycyklinowane I polakierowane. Właściciel pokrywa czynsz do wspólnoty. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie położone kilkaset metrów od ul. Julianowskiej a mianowicie przy ul. Cichej Łąki, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Józefosław,mazowieckie

2 900 zł49 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

813 000 zł69 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z potencjałem 70m + możliwość powiększenia! Urządzone, przytulne mieszkanie na ostatnim piętrze z opcją dokupienia i zaadaptowania poddasza idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

1 128 840 zł94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 4 - pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem Nowa inwestycja w Centrum Józefosławia Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

671 440 zł48 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Nowa inwestycja w centrum Józefosławia Jedynie niska zabudowa. Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

851 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne, słoneczne, 3 - pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem Nowa inwestycja w centrum Józefosławia Zieleń, cisza, teren z bogatą infrastrukturą, szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Józefosław

Józefosław,mazowieckie

9 000 zł90 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na wynajem wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej okolicy Kierszka, gmina Konstancin, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł79 m² 15 936,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy perfekcyjne wykończenie, luksusowe wyposażenie i codzienną wygodę - mamy coś wyjątkowego. Przy ulicy Ogrodowej w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

3 000 zł77 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu okazjonalnego trzypokojowy apartament (77m2) wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzybowa

Józefosław,mazowieckie

1 237 555 zł88 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o podwyższonym standardzie, położony w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 300 m od Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest w pełni wykończone,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij