dowolna

Mieszkania na sprzedaż Józefosław - Oferty „sprzedam mieszkanie”

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

628 460 zł46,90 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 3 pokoje I 628460 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

597 000 zł45 m² 13 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw. znajduje się na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z 2001 roku przy ul. Kwadratowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 570 000 zł120 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowy apartament Z ogródkiem Taras na dachu | Garaż | Spokojna okolica | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany jest na 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! dostępne tylko 1 mieszkanie W tej cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

595 000 zł49,60 m² 11 995,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

O k A Z J A ! Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w spokojnej części Józefosławia, z wygodnym dojazdem do Warszawy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł78 m² 14 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Apartament 78m2, 4 pokoje, ogródek ok. 90 M2, balkon, komórka lokatorska. zamknięte osiedle przy zakupie pierwszej niercuchomości kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% Polecamy Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 75 m2 położony w Józefosławiu w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest gustownie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort i zieleń blisko Warszawy 4 pokoje | 96,98 m | balkon 9,18 m | Józefosław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 96,98 m z balkonem 9,18 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

1 499 000 zł163 m² 9 196,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (kw)163 m z ogrodem, tarasem i garażem kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Józefosław,mazowieckie

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Dla lepszego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 320 000 zł142 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego apartamentu w spokojnej, zielonej okolicy, która pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewnia szybki i wygodny dojazd do Warszawy? Ten wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Istnieje jedna bardzo istotna informacja dotycząca tej nieruchomości, która dla wielu osób może okazać się kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie właśnie tego mieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

749 000 zł59,09 m² 12 675,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

749 000 zł | 59,09 m | Piaseczno / Józefosław Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59,09 m , położone na kameralnym, zielonym i całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

610 000 zł47,48 m² 12 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są miejsca, które dają prawdziwy odpoczynek po intensywnym dniu ciche, zielone i jednocześnie świetnie skomunikowane z miastem. Takie właśnie jest to mieszkanie na osiedlu Villa Nova.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł74,89 m² 13 887,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym salonie, w ciszy i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Józefosław,mazowieckie

519 916 zł36,52 m² 14 236,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 519916 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

995 000 zł63,56 m² 15 654,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwiema łazienkami oraz garderobą, o powierzchni 63,57 m , w prestiżowej lokalizacji Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

740 000 zł62,99 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane na granicy piaseczna/józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł66,11 m² 13 462,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,11 m2. W Księdze Wieczystej mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym-44,98 m2 -sypialnia-9,45 m2 -łazienai-6,00 m2 -hol-5,68.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł92,30 m² 9 750,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* pierwsze zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza przygotowaną przy użyciu narzędzi ai, mającą na celu zaprezentowanie potencjału nieruchomości. Mieszkanie sprzedawane jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

ul. Wilanowska, józefosław, gm. Piaseczno, piaseczyński, mazowieckie (mieszkanie sprzedaż) Cena:650 000 zł (14 444 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:2 2 pokoje z ogródkiem Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 544,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 61,81 m z dużym tarasem, ogrodem, garażem i komórką Osiedle Marina w Józefosławiu Szukasz mieszkania, w którym dobrze się mieszka każdego dnia jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

1 750 000 zł148 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przestronny apartament na osiedlu magnolii bydynek: nieruchomość znajduje się na Osiedlu Magnolii w Józefosławiu, które od początku powstania cieszy się bardzo dobrą renomą. Kameralny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zorzy Polarnej

Józefosław,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,5 m z balkonem (ok. 5 m ), położona na 1. piętrze w kameralnym budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczny Sad

Józefosław,mazowieckie

1 490 000 zł127 m² 11 732,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż środkowy segment o powierzchni użytkowej 127 m , wykończony i oddany do użytku we wrześniu 2023 roku. Nieruchomość ma funkcjonalny układ 5 pokoi oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł83 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne narożne mieszkanie, w którym mamy 3/4 pokoje, o powierzchni 83m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł79 m² 15 936,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy perfekcyjne wykończenie, luksusowe wyposażenie i codzienną wygodę - mamy coś wyjątkowego. Przy ulicy Ogrodowej w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

819 000 zł55 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z pełnej miejskiej infrastruktury? To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł63 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

551 616 zł39 m² 14 165,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 38,94 m2 | józefosław I 551 616 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

899 900 zł62 m² 14 559,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł97 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 475 000 zł127 m² 11 614,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Segment na sprzedaż- 5 pokoi| Józefosław | wysoki standard | blisko lasu Na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie segment o powierzchni 127 m , oddany do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

858 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 3 pokoje I 858 060 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sasanki

Józefosław,mazowieckie

870 000 zł67 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Sasanki 40 w Józefosławiu! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja wschód/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dźwiękowa

Józefosław,mazowieckie

825 000 zł53 m² 15 478,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,3 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego apartamentowca z 2012 roku, położonego przy spokojnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzikiej Róży

Józefosław,mazowieckie

670 000 zł55 m² 12 093,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem | 55,4 m | zamknięte osiedle | Józefosław, ul. Dzikiej Róży Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m2, położone.