dowolna

Mieszkania w bloku Józefosław - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

750 000 zł54,05 m² 13 876,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Wenus 51 w Józefosławiu. Idealna propozycja dla pary, singla lub pod wynajem! Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Józefosław,mazowieckie

995 000 zł63,57 m² 15 652,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wiosenna cena! 995 000 Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m | Józefosław | 2 ogródki | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

900 000 zł69,50 m² 12 949,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna przystań, gdzie poranek zaczyna się od uśmiechu. Szukasz miejsca, które nie tylko pomieści Twoją codzienność, ale doda jej szczypty luksusu i spokoju? Zapraszamy pod adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

649 000 zł43,99 m² 14 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W zamkniętej inwestycji z 2021r, przy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu znajduje się komfortowe, funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z przyjemną,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 000 000 zł96 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem przy ul. Osiedlowej w Józefosławiu (powiat piaseczyński). Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 329 000 zł93,87 m² 14 157,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

1 329 000| sprzedaż | mieszkanie | 93,87 m2 | 4 pokoje | ogród | józefosław | ogrodowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Tylko w Metrohouse! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z balkonem, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości oferuje! Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w Józefosławiu. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 74 m2. Do lokalu przynależy balkon wielkości 2.5 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł67 m² 18 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bardzo komfortowe, nowe, wcześniej nie zamieszkałe mieszkanie, "robione dla siebie" z użyciem wysokiej jakości materiałów, z dużą dbałością o szczegóły. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133 m na zamkniętym i chronionym osiedlu : Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Alaski

Józefosław,mazowieckie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Józefosławiu przy ul. Alaski. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Józefosław,mazowieckie

995 000 zł63,56 m² 15 654,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwiema łazienkami oraz garderobą, o powierzchni 63,57 m , w prestiżowej lokalizacji Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł66,11 m² 13 462,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,11 m2. W Księdze Wieczystej mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym-44,98 m2 -sypialnia-9,45 m2 -łazienai-6,00 m2 -hol-5,68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort i zieleń blisko Warszawy 4 pokoje | 96,98 m | balkon 9,18 m | Józefosław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 96,98 m z balkonem 9,18 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narcyzów

Józefosław,mazowieckie

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

2 150 000 zł104,89 m² 20 497,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Las , przestrzeń , prywatność tuż pod warszawą topowa idealna lokalizacja - piękna zielona okolica 'przy Lesie' - józefosław - ulica Magnolii - osiedle z prywatnym basenem (tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł65,50 m² 16 030,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne i Nowoczesne | 3 Pokoje | Osiedle Marina, józefosław Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na prestiżowym Osiedlu Marina w samym sercu Józefosławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

740 000 zł62,99 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane na granicy piaseczna/józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

610 000 zł47,48 m² 12 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są miejsca, które dają prawdziwy odpoczynek po intensywnym dniu ciche, zielone i jednocześnie świetnie skomunikowane z miastem. Takie właśnie jest to mieszkanie na osiedlu Villa Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

626 630 zł43,40 m² 14 438,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 43,40 m2 | józefosław I 626 630 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwadratowa

Józefosław,mazowieckie

3 700 zł59 m² 62,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne I Ciche I Kameralne osiedle I Dwa balkony I opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Kompleks kilku budynków, ogrodzonych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

939 000 zł102,10 m² 9 196,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie położone przy ul.Magnolii na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Osiedle z własnym ośrodkiem rekreacyjnym. Mieszkanie o powierzchni 102,10 mkw. Obecnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

1 167 270 zł73 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Poranna kawa w słońcu, rośliny na tarasie i długie, spokojne letnie wieczory na świeżym powietrzu. Ten 40-metrowy taras dostępny z każdego pokoju sprawia, że mieszkanie żyje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

597 000 zł45 m² 13 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw. znajduje się na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z 2001 roku przy ul. Kwadratowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Józefosław,mazowieckie

1 344 000 zł95,32 m² 14 099,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wspaniale doświetlony naturalnym dziennym światłem, funkcjonalny apartament z ogrodem i tarasami, miejscami garażowymi oraz komórką lokatorską, o powierzchni 95,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł96,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! dostępne tylko 1 mieszkanie W tej cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie, w kameralnym 3 piętrowym budynku, o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 45m2 z oddzielną kuchnią w Józefosławiu z balkonem za 2400 pln. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, 2 pokoi, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

1 499 000 zł163 m² 9 196,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (kw)163 m z ogrodem, tarasem i garażem kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł92,30 m² 9 750,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* pierwsze zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza przygotowaną przy użyciu narzędzi ai, mającą na celu zaprezentowanie potencjału nieruchomości. Mieszkanie sprzedawane jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Istnieje jedna bardzo istotna informacja dotycząca tej nieruchomości, która dla wielu osób może okazać się kluczowa przy podjęciu decyzji o zakupie właśnie tego mieszkania. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 2. piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

1 160 000 zł83 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne narożne mieszkanie, w którym mamy 3/4 pokoje, o powierzchni 83m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

1 259 000 zł79 m² 15 936,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy perfekcyjne wykończenie, luksusowe wyposażenie i codzienną wygodę - mamy coś wyjątkowego. Przy ulicy Ogrodowej w Józefosławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wenus

Józefosław,mazowieckie

819 000 zł55 m² 14 783,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z pełnej miejskiej infrastruktury? To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Józefosław,mazowieckie

790 000 zł63 m² 12 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Józefosław,mazowieckie

551 616 zł39 m² 14 165,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | mieszkanie | 38,94 m2 | józefosław I 551 616 pln bez podatku pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 163 760 zł97 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 4 pokoje I 1 163 760 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

858 060 zł61 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Piaseczno I józefosław I 3 pokoje I 858 060 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij